20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

ПОВТОРНО ВО ЦЕНТАРОТ НА СКАНДАЛ! Ја претепа Ријана, а неговите фотографии со обожавателите ГИ ШОКИРАА СИТЕ! (ФОТО)

Најчитани вести

Раперот повторно се најде на мета на критики во јавноста

Крис Браун, американски рапер, во јуни го издаде својот десетти албум, а моментално е на турнеја. На еден од неговите неодамнешни концерти тој организираше дружба со обожавателите, поради што стана мета на критики.

Имено, протекоа фотографии на кои раперот позира со обожавателки во непримерни пози. Така едната ја држеше за задникот, со другата симулираше анален секс, ги стави рацете на бутовите на третата…

Дел од јавноста беше згрозена, а се чини дека негативните реакции не го засегаат.

– Сите имаат вакви ВИП пакети, а јас не сум ги организирал повеќе од седум години. Дефинитивно имам најкул фанови на светот. Навистина ги ценам! Ова се спомени кои ќе траат вечно – напиша Браун на својот Инстаграм профил, а потоа продолжи:

„За разлика од повеќето уметници кои дури и не сакаат да остварат контакт со очите со фановите, со луѓето кои им ја овозможиле кариерата, јас постојам затоа што тие обожаватели виделе нешто во мене што не сум мислел дека е можно. Затоа давам се од себе за нив“.

ВИП-влезниците за неговиот концерт, кои вклучуваат вакво дружење, може да чинат и до 1.000 долари по лице.

Да се потсетиме, Крис од 2007-2009 година беше во врска со поп-ѕвездата Ријана, која брутално ја претепа во 2009 година. Денес Крис е татко на три деца со три различни жени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com