18.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Повреден работник на Водно

Најчитани вести

Синоќа во 22.24 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ со тешки телесни повреди бил донесен П.Ѓ.(64) од Скопје, кој се повредил извршувајќи работни задачи за фирма на објект на Водно. Полициски службеници од СВР Скопје извршиле увид на местото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com