26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Повреден работник во Охрид

Најчитани вести

Охрид, 26 септемеври- Попладнево повреден работник на работно место во објект во центарот на градот.

Според информациите врз него паднал носач. На терен интервенираше противпожарната единица, а работникот беше згрижен со возило на Брза помош.

Надлежните органи се очекува во текот на утрешниот ден да излезат со детали за настанот.извор: ОхридПрес

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com