21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Повеќе не им верува на жените: Познатата манекенка Кара Делавињ раскина со својата девојка!

Најчитани вести

Познатата манекенка Кара Делавињ објави на својот профил на Твитер дека ја раскина врската со својата девојка Ешли Бенсон, после година ипол дена забавување.

„Ешли и јас раскинавме“, пишуваше во објавата.

Profimedia

Објавата на профилот се гледала само 20 минути, после што била избришана, па многумина сметаат дека се работи за хакерски напад. Сепак, ниту една од девојките го нема негирано ова, така што по се изгледа оваа хармонија повеќе ја нема.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com