7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

ПИЈАНИ РУСИ ЗА СРЕБРЕН МЕДАЛ: Пијани Англичани сепак се најголемите будали на Светот, ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ДОКАЗИТЕ (ВИДЕО)

Најчитани вести

Еден од нив се запалил „малку повеќе“, па го изгаснал пламенот во меѓуножјето на неговиот пријател.

Група пијани Британци се одлучија за опасна игра на самозапалување.

По неколку пијалоци тие одлучија дека ќе биде забавно да си ја палат косата. Еден од нив истури алкохол на главата, а откако пламенот беше активиран, тие брзо го изгаснаа. Еден од нив се запалил „малку повеќе“, па го изгаснал пламенот во меѓуножјето на неговиот пријател.

Погледнете го видеото ОВДЕ !

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести