25.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

„Пипл“: Џеj Ло и Бен Афлек подготвени за брак

Најчитани вести

Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновија својата романса минатата година, откако претходно ја откажаа свршувачката во 2004 година, а сега очигледно се подготвуваат да го врзат јазолот.

„Тие се свршија,“ потврди претставник на Лопез за „Пипл“. Таа ја сподели веста во својот билтен „Џеј Ло“ (On the JLo) неколку дена откако беше фотографирана како носи дијамантски прстен.

Поп-ѕвездата (If You Had My Love), танчерка и актерка во претходниот билтен се пофали дека зелената е нејзина омилена боја. „Сфатив дека има многу моменти во мојот живот кога се случија неверојатни работи кога бев облечена во зелено“, сподели таа. „Можеби можете да се сетите на еден зелен фустан.“

Лопез неодамна во интервју за „Пипл“ објасни што ја прави нивната врска поинаква сега во споредба со пред 18 години. „Сега сме постари, попаметни, имаме повеќе искуство, сега имаме деца и мора да бидеме многу свесни за тие работи“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com