3 C
Skopje
Thursday, January 28, 2021

Пејачот побегна на топло: Ѓоко Танески ужива на едно од најубавите места во светот

Најчитани вести

Познатиот пејач Ѓоко Танески очигледно повеќе сака да ужива во топла и солена  вода, наместо во ладното Охридско езеро.

Таневски на само неколку дена пред Новата година си ги спакува куферите и отпатува на едно од најубавите места на планетава –  далечните Малдиви.

Да, добро читате. Популарниот пејач објави неколку фотки од неговиот декемврски одмор.

Погледнете како си поминува:

Фото: Фејсбук

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести