29.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Пејачката си го промени целосно својот имиџ

Најчитани вести

Сандра Африка со горини е позната по својот задник, но и по правата долга и рамна коса. Сандра на Инстаграм се пофали  дека веќе нема долга и права коса, туку малку ја скраила и направила локни.

Сепак се чини дека пејачката сакаше да направи промена, па реши малку да го промени имиџот или поточно малку да експериментира со коста.

Еве како изгледа: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com