5.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Пејачката најпровокативна до сега

Најчитани вести

Убавата пејачка од Нови Сад, Наташа Беквалац, спрема голем концерт во Штарк Арената на 14. Февруари.

Таа концертот го најави со видео на кое се појавува и пиштол гола покриена со пердува. Наташа го запали Инстаграм со видеото.

Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести