17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација: Нов имиџ и фризура

Најчитани вести

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ не е позната во јавноста по честото менување на имиџот, но овој пат ги изненади фановите со својата промена.

Пејачката на својот инстаграм-профил сподели фотографија на која се гледа нејзината нова фризура со шишки.

Таа веднаш доби пофалби од фановите за својот нов изглед.

Милица оган“, „Одлично ти стојат шишките“, „Нова фризура?“…, се само дел од коментарите./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com