19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Пејачката Ивана покажа како декорирала за славата

Најчитани вести

Пејачката Ивана Селаков слави Свети Никола, а како вистинска домачинка, се подготвила за вчерашниот ден.

Таа на својот Инстаграм профил се пофалила со декорацијата на масата, која одлично се вклопила со новогодишните украси во нејзиниот дом.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com