10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

Пејачката во кусо фустанче

Најчитани вести

Познатата пејачка Дара Бубамара повторно провоцира на Инстаграм.

Пејачката ги покажа облините, а градите не и ги собира во фустанот.

Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести