14.8 C
Skopje
Tuesday, October 19, 2021

Пејачката Анета Наковска се стегна во бикини!

Најчитани вести

Пејачката Анета Наковска со нејзиниот сопруг, бизнисменот Спиро Крлевски, веќе неколку години живее на релација Македонија-САД.

Кога се овде, особено во летниот период, најмногу уживаат во семејниот дом во Охридско Велгошти.

Анета на својот Фејсбук профил објави фотографии од плажа на кои изгледа одлично.

Анета објави и скриншот фотографии кои шо се направени од нејзин видео спот./zase.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com