Home » Пере Нокаут објави симпатична фотографија со сите четири ќерки на летување: „Одмор со моите четири сирења“

Пере Нокаут објави симпатична фотографија со сите четири ќерки на летување: „Одмор со моите четири сирења“

by Lina Muslija

Никола Перевски – Пере, фронтменот на групата Нокаут, е татко на 4 ќерки.

Тој во јуни оваа година ја објави веста дека заедно со сопругата Јована станаа родители на уште една ќерка, Ирис. Пере има две ќерки од првиот брак со новинарката Александра Спировска – Миа и Каја. 

Пере и неговата сегашна сопруга Јована се заедно од 2011 година, а во 2020 година ја добија првата заедничка ќерка Софиа.

Музичарот неодамна на Инстаграм објави фотографија на која позира заедно со ќерките, а во описот на истата напиша: „Одмор со моите четири сирења“. Неколку фотографии од заедничкото летување објави и неговата ќерка Миа, која тргна по стапките на својот татко и се занимава со музика.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More