-4.2 C
Skopje
Wednesday, December 1, 2021

ПАЈАК САКАШЕ ДА ЈА ЗЕМЕ КОЛАТА, НО ТОГАШ СЕ СЛУЧИ НЕШТО НЕВЕРОЈАТНО: Ги надмудри работниците и ги направи ЛОМ! (ВИДЕО)

Најчитани вести

Многу е стресно и досадно кога ќе дознаете дека пајак ви го одзел автомобилот. Плаќање парична казна, одење на паркинг и целата таа документација, а ударот во џебот е голем.

Жената од Тексас веројатно била свесна за сето тоа, па кога пајакот започнал да го влече својот автомобил поради неправилно паркирање, направила нешто … сосема необично.

Погледнете!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com