24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Паркленд групацијата одбележува 5 години постоење

Најчитани вести

Паркленд групацијата одбележува 5 години постоење, а денес најавуваат многу промени во иднина.

5те години се одбележуваат во знак на амбициозни планови за иднина. Како што велат од менаџментот и сопствениците-семејството Малиќи, Паркленд и останатите компании наскоро ќе добијат нова зајакната корпоративна димензија и структура, која дополнително ќе го подобри квалитетот на работењето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com