17.8 C
Skopje
Sunday, July 25, 2021

Парис Хилтон се вери на нејзиниот 40-ти роденден: Реков „да“ засекогаш (ФОТО)

Најчитани вести

Денес, на нејзиниот 40-ти роденден, Парис Хилтон се сврши со нејзиниот партнер Картер Реум, кој по една година врска реши да ја запроси на нејзиниот роденден! Како што се очекуваше, таасе согласи, а следуваше двојна прослава!

Оваа прекрасна вест Парис ја сподели и на социјалната мрежа Инстаграм и ги израдува сите следбеници. Хилтон носеше бел фустан за таа пригода, а потоа нејзиниот партнер клекна во бел костум и ја запроси со скап смарагден прстен дизајниран од Џан Дус, правнук на Луј Картие.

Таа лично ја сподели добрата вест со обожавателите ширум светот во Париз, преку нејзиниот профил на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести