7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Парис ги објави нејзините досега невидени фотографии, кога таа имала 18 години: „Можам да ја видам болката во моите очи“

Најчитани вести

„Гледајќи го ова сега, знам дека како тинејџерка би била толку неверојатно горда на жената што сум денес“, напиша Парис.

Минатата година Парис Хилтон објави документарец за нејзиниот живот, во кој зборуваше за тешките моменти низ кои поминала. Богатата наследничка на империјата „Хилтон“ реши да сподели некои од нејзините досега невидени фотографии на Твитер.

Таа тврди дека имала ужасни искуства кога одела во едно училиште.

-Овие фотографии се направени кога имав 18 години и неодамна се вратив дома од ужасните искуства што ги поминав во училиштето Прово Канион. Ја гледам болката во моите очи. Гледајќи го ова сега, знам дека како тинејџерка би бил толку неверојатно горда на жената што сум денес – напиша Парис.

Еве го нејзиниот пост.

Минатата година Парис Хилтон објави документарец за нејзиниот живот, во кој зборуваше за тешките моменти низ кои поминала. Богатата наследничка на империјата „Хилтон“ реши да сподели некои од нејзините досега невидени фотографии на Твитер.

Таа тврди дека имала ужасни искуства кога одела во едно училиште.

Овие фотографии се направени кога имав 18 години и неодамна се вратив дома од ужасните искуства што ги поминав во училиштето Прово Канион. Ја гледам болката во моите очи. Гледајќи го ова сега, знам дека како тинејџер би бил толку неверојатно горда на жената што сум денес – напиша Парис.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести