-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Париска елеганција: Анџелина Џоли шармира во летен стајлинг покрај својата славна кума

Најчитани вести

Анџелина Џоли и нејзината славна кума Жаклин Бисет се ѕвездите кои моментално привлекуваат најголемо внимание во Париз, а фотографите ги следат на секој чекор.

Популарните актерки уште еднаш одушевија со својата појава во Градот на светлината. 44-годишната ѕвезда од „Maleficent“ шармираше во долг фустан со риги од брендот Loro Piana.

74-годишната филмска дива носеше црвено-бела комбинација со двобојни Шанел обувки./femina.mk/

Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет
Анџелина Џоли и Жаклин Бисет

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com