17.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Папарацо фотки од Ким Кардашијан во полутанга – во топ форма, без Фотошоп

Најчитани вести

Ким Кардашијан уживаше на плажа во Малибу. Таа во полутанга костим за капење ги покажа сите свои облини и атрибути.

Ѕвездата на реалното шоу Keeping up with the Kardashians уживаше на плажа заедно со нејзината пријателка и поранешна асистентка Стефани Шепард.

На фотографиите е забележително дека Ким одлучила денот на плажа да го помине во целосно природно издание, без грам шминка, а необработените „папарацо“ фотографии покажуваат како таа навистина изгледа без филтер, Фотошоп и позирање.

paparaco-fotki-od-kim-kardashijan-vo-polutanga-vo-top-forma-bez-fotoshop-01.jpg

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com