32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Памела Андерсон го чека третото дете на 54-годишна возраст?

Најчитани вести

Поранешната sвезда на хит серијата „Спасувачка служба“ од 90-тите, 53-годишната актерка Памела Андерсон, покажа дека не се откажува од љубовта и покрај бројните љубовни бродоломи што ги доживеа. Само една година откако стави крај на 12-дневниот брак, таа уште еднаш застана пред олтарот на Бадник минатата година со сопствениот телохранител, Дан Хејхурст, кого го засака за време на карантин, откри Дејли меил.


„Јас сум таму каде што треба да бидам, во прегратките на еден човек кој вистински ме сака“, изјави Памела за „Дејли меил“ кога потврди дека е во брак. Двојката се омажи со локален пастор и тие си дадоа традиционални завети едни на други. Открија и неколку фотографии од нејзиниот голем ден, а Памела изгледаше прекрасно во бела венчаница во стил на гроздобер и гумени чизми. Но, дури 24 часа откако беше објавена веста дека таа уште еднаш отишла до олтарот, медиумите пишуваат дека славната Пем е во блажена состојба. Според блиски извори на актерката, таа не ја планирала бременоста, но е среќна што се случило. „Таа веќе не е во врвот на својата младост, па дури и не планирала друго дете. Секогаш велеше дека имањето две деца е идеален број за неа. Но, таа е среќна, заљубена и со нетрпение очекува повторно да ги помине сите фази на мајчинството ’, изјави изворот.

Памела сè уште не ја коментирала оваа вест, а многу нејзини обожаватели тврдат дека оваа информација е целосна лага и дека втората бременост на Памела не и паѓа на памет. „Памела е во менопауза, па дури и да сака, повеќе не е во можност да забремени. Не знам како луѓето можат да измислуваат такви информации. Се дружам со луѓе кои се блиски до неа и од проверени извори знам дека тоа не е точно ’, е коментарот на една девојка на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com