18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Памела Андерсон во ултра секси аутфит

Најчитани вести

Памела Андерсон го привлече вниманието на сите луѓе кои бeа присутни во текот на снимањето на нова реклама за компанијата ,,Ultra Tune” во Австралија.

Таа и на 52 години изгледа совршено облечена во црно одело за сурфање покажувајќи дека без оглед на годините и понатаму има тело кое предизвикува воздишки кај мажите ширум светот.

Актерката е подеднакво секси и привлечна како пред 19 години кога ја снимала популарната серија “Чувари на плажата“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com