19.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Пак таа Дилета: Атрактивната Италијанка се снимаше речиси гола во сауна

Најчитани вести

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена комплетната јавност во Италија со објавата на снимка од сауна во која позира речиси гола.

Атрактивната девојка во моментов е една од најпопуларните на „чизмата“ а и како нема со оглед на тоа како изгледа.

Леота додека беше во сауна сними кратка снимка и видеото го објави, а ова нејзините фанови ги доведе до екстази.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com