10.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Падна првиот снег на Копаоник

Најчитани вести

На првиот ден од есента во соседна Србија падна првиот снег.

Снег во овој момент без престан вее на Коапоник.

Според фотографиите може да се забележи дека таму навистина е студено, а снегот буквално ја најавува зимата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com