21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Очи во Очи: Прва срдба на Душко Тошиќ и Огњен Врањеш после се*с аферата со Карлеуша

Најчитани вести

Душко Тошиќ и Огњен Врањеш за прв пат се сретнаа после порно аферата во која главни актери беа токму Огњен Врањеш и сопругата на Тошиќ, пејачката Јелена Карлеуша.

Средбата се случила на стадионот на Партизан, каде и двајцата дошле да го проследат дерби натпреварот помеѓу Црвена Ѕвезда и Партизан.

Како што пренесуват српските медиуми Душко дошол со неговата помал ќерка и се сместил во првата ложа. Друштво му правеа неговите пријатели кои што видно беа и расположени. Но, после 15-тина минути на стадион дошол и Огњен Врањеш со пријателите, кои што се сместија смо две пожи над нив. Кога Врањеш седнал на своето место, во целиот тој дел од ложата завладеа молк. Сите гледаа во една па во друга страна…

Набрзо пријателите го информираа Тошиќ дека позади нив седи токму Врањеш, тој не можеше да издржи па веднаш се завртел и во тој момент двајцата се погледна буквално во очи, шо од самиот поглед се чинеше дека ќе станат и ќе се пресметат, открива извор кој што се нашол на самото место.

Како што тврди истиот извор, Врањеш цело време му се смеел во лице, додека Тошиќ не не ја криел нетрпеливоста кон неговиот колега, тоа го одаваше неговото намуртено лице. Пријателите на Тошиќ тврдат дека тој навреме се воздржал за неговата ќерка да не забележи дека е нерасположен, па цело време се трдел да разговара со ќеркичката со цел да го отргне вниманието од непријателот./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com