17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Охрид најубав: 19-ти септември 2022 година

Најчитани вести

Охрид, 19. септември 2022 (ОХРИДПРЕС) – Facebook страната Охрид најубав/Ohrid najubav објавува дневни фотографии од преубавиот Охрид, кој како и секогаш, блеска со својата безвременска убавина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com