7.8 C
Skopje
Saturday, December 3, 2022

Охрид најубав: 13-ти ноември 2022 година

Најчитани вести

Охрид, 13. ноември 2022 (ОХРИДПРЕС) – Facebook страната Охрид најубав/Ohrid najubav објавува дневни фотографии од преубавиот Охрид, кој како и секогаш, блеска со својата безвременска убавина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести