20.8 C
Skopje
Tuesday, September 28, 2021

Откриено кого Меган Маркл смета за одговорен за ширење лаги за неа и Хари! Обвини дури три блиски луѓе

Најчитани вести

Меган Маркл верува дека ги открила главните виновници за ширење лаги за неа и принцот Хари. Меган Маркл ги обвинува војвотката Кејт Мидлтон, војвотката Камила Боулс и принцот Чарлс како главни одговорни за објавувањето приказни и лаги за неа и принцот Хари во медиумите додека таа сè уште беше член на кралското семејство, изјави близок извор до нив.

Меган и Хари, наводно, чувствувале негативна енергија цело време од приказните кои се ширеле за нив, а тие детали протекоа во јавноста откако Меган беше обвинета за злоупотреба и бркање на двајца вработени, а третиот ја наруши самодовербата со своето ужасно однесување. Меган жестоко ги негираше овие тврдења, инсистирајќи на тврдењето дека Бакингемската палата ги искористува за да шират лаги.

Тие, пак, најавија дека ќе започнат истрага за наводите и сметаат дека се многу загрижувачки. Наводно веќе е формирана група од најмалку десетмина кралски соработници кои се горди што можат да помогнат во истрагата на палатата.

“Група луѓе чекаат на ред да се вклучат во истрагата. Премногу молчеа за тоа и имаат за што да зборуваат”, изјави извор за Мирор. Анонимен извор тврди дека од таму нема информации и дека палатата не тргувала со дезинформации или водела кампања пред интервјуто. Но, Меган и Хари наводно биле убедени дека Кејт, Камила и Чарлс се главните виновници за сите негативни стории објавени во нив во медиумите. Една од тие приказни вклучуваше инцидент кога Хари и се развика на асистентката на кралицата Ангела Кели заради дијадемата на Меган, а подоцна беше објавено недоразбирање. Анонимен извор исто така тврди дека мажите во сиви одела биле опседнати со нивното уништување. Интервјуто на Хари и Меган со ОпраВинфри во САД ќе се емитува во недела на 7 март и сите едвај чекаат да ги слушнат шокантните детали што ќе бидат откриени и по што, се чини, ништо нема да биде повторно исто.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com