24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Откриена нивната тајна за убавина: Ова се парфемите што познатите дами ги носат секој ден

Најчитани вести

Да се ​​најде вистинскиот парфем не е лесна задача. Бројни дами со години пробуваат неколку опции во потрага по „вистинскиот“, а споделувањето препораки се покажа како одличен начин за откривање нови мириси, особено кога станува збор за препораки за starвезди од А-листа. Од Викторија Бекам до Ријана, славните убавици откриваат кој мирис се покажал како победнички за нив.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com