17.8 C
Skopje
Sunday, September 19, 2021

Откако се појавија написите дека Ана Севиќ е бремена, пејачката го покажа стомакот

Најчитани вести

По разводот со Дарко Лазиќ, Ана Севиќ ужива во љубовната романса со новото момче. Последниот период во медиумите се појавија вести дека наводно Ана ја виделе во Котор каде што купува тест за бременост и наводно е пејачката е бремена.

Сега Ана на својот „Инстаграм“ објави фоторафија во бикини и ги воодушеви фановите.

Севиќ го покажа стомакот, а во описот напиша:

„Драго лето…те сакам“.

Дали навистина Севиќ е бремена останува да видиме. За потсетување, нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ неодамна го доби синот со Марина Гагиќ./skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com