Home » Откако Карлеуша јавно ја понижи, Дара Бубамара го возвраќа ударот – прегрнати со Цеца ѝ ја испраќаат оваа скриена порака на пејачката (ФОТО)

Откако Карлеуша јавно ја понижи, Дара Бубамара го возвраќа ударот – прегрнати со Цеца ѝ ја испраќаат оваа скриена порака на пејачката (ФОТО)

by Журнал.мк

Јелена Карлеуша за време на една од емисиите на „Ѕвездите на Гранд“ ѝ порача на Дара Бубамара дека „не е некоја пејачка, а ни некоја риба“, што одекна во јавноста, иако Јелена немала лоша намера, напротив сакала да ја пофали својата колешка заради нејзината енергија.

Како што сите знаеме, Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражнатовиќ се ривалки со години, а се тема на многу медиуми кога треба да се појават на суд, бидејќи оваа војна трае веќе долго време.

Дара објави видео како наздравува со Цеца, а од приложеното би се рекло дека долго време не се виделе и дека им ставиле крај на конфликтите:

Така е кога се среќаваат две другарки – вели Цеца и ја бакнува Дара.

Се сакаме – додава Дара.

Секако! Секогаш и секогаш – одговори Ражнатовиќ.

Дали ова беше скриена порака за Карлеуша или случајност, мора да откриеме…

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More