6 C
Skopje
Sunday, May 9, 2021

Откако го построи за Џеј Ло, поранешната на Афлек се жалеше на пријателката и беснееше на сред улица

Најчитани вести

– Женската суета се појави откако тој беше виден со Џеј Ло – е еден од коментарите

Актерката Џенифер Гарнер беше фотографирана на улица додека беснееше во тек на разговор со пријателката, а фановите претпоставуваат дека се работи за нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек, кој никогаш не бил поблизок со Џеј Ло.

Џенифер џогирала со пријателката, а потоа отишле до блиското кафуле каде купиле кафе. Сепак, во еден момент, актерката толку многу уживала во приказната што се разбеснила, мавтала со рацете околу себе, а изразот на лицето и се чини многу непријатен.

Многумина шпекулираат дека Џенифер и ги раскажувала на својата пријателка деталите од разговорот што го имала претходниот ден со нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек. Тие се состанале за да ги однесат децата на локалниот базен и по тој повод имале долг и интензивен разговор.

Се вели дека Гарнер, со кого Бен беше во брак од 2005 до 2018 година, го надгледува љубовниот живот на поранешниот сопруг и дека често го советува, сепак се шушка дека убавата актерка е љубоморна на Џеј Ло.

„Женската суета проработи откако беше виден со Џеј Ло“, „Џенифер е лута“, „Што е смешна ваква бесна, не е тоа чиста работа“, „ Кој уште беснее за поранешниот, ако нема ништо таму “, се некои од коментарите.

Да се потсетиме, откако ја раскина свршувачката со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, Џеј Ло поминува време со Афлек. Тој е снимен неколку пати пред домот на пејачката во Лос Анџелес во последните неколку дена, па дури беа и фотографирани заедно во автомобил.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести