18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Османи: Владата утре ќе ги дефинира позициите за францускиот нон-пејпер

Најчитани вести

Владата утре ќе ги дефинира позициите за францускиот нон-пејпер. Ова во вечерашната Топ Тема го најави вицепремиерот Бујар Османи.

Во поглед на евроинтеграциите вели, Македонија ги исполнила уловите и нема задача да испорача нови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com