32.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

„Осамен сум, не можам повеќе вака“: Бред Пит за првпат по разводот од Анџелина Џоли ја отвори душата

Најчитани вести

Бред Пит, кој глуми во новиот филм „Ад Астра“, чија главна тема е односот татко и син, зборуваше за прв пат во интервју за странските медиуми за разводот од Анџелина Џоли.

Се шпекулираше причината за пропаѓањето на бракот на славната двојка, а тие, наводно, се разделиле во есента 2016 година, бидејќи актерот, кој во тоа време бил пијан, имал расправија со својот 18-годишен син Медокс. Тој, исто така, беше осомничен за злоупотреба на децата потоа, но никогаш не беше обвинет.

Морав да ја прифатам мојата вина за раздорот на нашето семејство. Треба да научам како да се подобрам затоа што не можам да го сторам тоа повеќе “, рече Пит.

Тој зборуваше и за тоа како се чувствува поради тоа што старее.

Сите ние носиме голема болка, осамени сме и жалиме за нешто. Имам пријател кој работи во старечки дом. Тој ми рече дека единствената работа за која луѓето зборуваат се нивните поранешни љубови, тие жалат за своите постапки со најблиските. Затоа мислам дека треба да работам на тоа што е можно поскоро “, заврши актерот./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com