9.8 C
Skopje
Monday, December 6, 2021

Оружена престрелка во Сарај, едно лице повредено

Најчитани вести

Едно лице е застрелано во вооружена престрелка пред угостителски објект во село Арнакија во oпштина Сарај, потврди МВР.

Повреденото лице е префрлено во болница.

Полицијата во моментов врши увид.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com