23.8 C
Skopje
Saturday, June 19, 2021

ОПА! Бекам откри во која позната дама бил заљубен! НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ КОГА ЌЕ ПРОЧИТАТЕ!

Најчитани вести

Најмладиот син на Дејвид и Викторија Бекам го маѓепсала една пејачка

Круз Бекам, најмладиот од синовите на Дејвид и Викторија Бекам, неодамна откри која позната дама е одамна негова скриена симпатија, а одговорот, судејќи според реакциите на социјалните мрежи, изненади многу негови следбеници. „Не можам да верувам дека си заљубен во неа. Никогаш не би те поврзала со таков тип девојки“, е еден од коментарите на Instagram.

16-годишното момче одговараше на прашања од повеќе од 1,8 милиони обожаватели на Instagram, а еден од неговите следбеници го праша дали некогаш бил заљубен во славна личност и ако е така, која е таа? Тинејџерот откри дека неговата симпатија е никоја друга, освен пејачката Били Ејлиш. „Мислев дека ќе рече дека му се допаѓа некоја русокоса, слаба актерка полна со силикони и ме изненади со одговорот. Секоја чест, Круз!“, Го коментираа неговиот одговор.

Во другите прашања и одговори, Круз откри дека омилени бои му се портокаловата и виолетовата и дека во моментов работи на нова песна што наскоро ќе ја претстави пред публиката. Тој претходно ги воодушеви обожавателите со хитот на Чарли Пут од 2015 година „One Call Away“, а во 2016 година ја објави и својата божиќна песна „If Everyday Was Christmas“

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести