9.8 C
Skopje
Monday, October 18, 2021

Омилениот пар од популарната тинејџ серија се сретнал по 12 години: Еве како изгледаат денес

Најчитани вести

Ѕзездите од серијата „Округот Оринџ“ својата средба ја забележале со фотографија која ги воодушевила нивните фанови на социјалните мрежи.

Серијата „Округот Оринџ“ беше една од најпопуларните тинејџерски серии, а емитувана е од 2005-та до 2007-та година. Ѕвездите на серијата беа Рејчел Билсон (37) која ја глумеше Самер Робертс и Адам Броди (39) кој го играше Сет Коен.

Актерите по многу години повторно случајно се сретнале на аеродром во Њујорк и таа средба ја забележале со фотографија.

„Наидов на стариот пријател од JFK до LAX“ – напишала актерката Рејчел Билсон и додала стихови од музиката на серијата „California, here we come“.

Со коментар се огласил и авторот на популарната серија Џош Шварц и се пошегувал: „Извини, не ја сфаќам оваа финта“, а фановите на популарната серија веднаш посакале продолжение на серијата.

„Сакаме да ве гледаме повторно па дури и на видео снимки кои ќе траат само пет минути. Нас тоа ни е потребно“, „Ова е знак дека треба да се сними уште една сезона“ – биле само некои од коментарите на социјалната мрежа.

Рејчел и Адам три години се забавувале во релниот живот и тоа за време на снимањето на четвртата сезона на серијата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com