18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Од утринава повторно отворен граничниот премин Евзони

Најчитани вести

Министерството за внатрешни работи информира дека според информациите добиени од Република Грција од 5.30 часот утринава граничниот премин Евзони е отворен за секаков вид сообраќај за влез и излез.

Преминот, поради штрајк на грчките цариници беше затворен вчера.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com