23.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Од утринава повторно отворен граничниот премин Евзони

Најчитани вести

Министерството за внатрешни работи информира дека според информациите добиени од Република Грција од 5.30 часот утринава граничниот премин Евзони е отворен за секаков вид сообраќај за влез и излез.

Преминот, поради штрајк на грчките цариници беше затворен вчера.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести