33.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Од Прилеп во Будва: Цеца пристигна во Црна Гора

Најчитани вести

По настапот на Пиво фест во Прилеп Цеца Ражнатовиќ замина за Црна Гора. Таа пристигна на аеродромот во Тиват а оттаму се упати во Будва. Таа вечерва ќе има концерт во една од најголемите дискотеки „Топ хил“.

Цеца пред настапот изјави дека е добро расположена и оти се надева дека туристите ќе уживаат во нејзиниот настап./pressingtv.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com