18.8 C
Skopje
Saturday, April 1, 2023

Од Прилеп во Будва: Цеца пристигна во Црна Гора

Најчитани вести

По настапот на Пиво фест во Прилеп Цеца Ражнатовиќ замина за Црна Гора. Таа пристигна на аеродромот во Тиват а оттаму се упати во Будва. Таа вечерва ќе има концерт во една од најголемите дискотеки „Топ хил“.

Цеца пред настапот изјави дека е добро расположена и оти се надева дека туристите ќе уживаат во нејзиниот настап./pressingtv.mk

Најнови вести