Home » Од Малта на Миконос, нема зима за бившата министерка Нина Ангеловска

Од Малта на Миконос, нема зима за бившата министерка Нина Ангеловска

by Журнал.мк

Поранешната министерка за финансии Нина Ангеловска е на одмор на Миконос. Таа објави фотографии на социјалните мрежи, а друштво и прават две пријателки.

„Резиме на патувањето, моменти, зајдисонца“, напиша Нина.

Инаку екс сопственичката на Групер е активна на Инстаграм каде постојано објавува фотки од патувања. Неодамна беше на Малта, како и на маратони во Белград и Берлин.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More