Home Шоубиз Од лакована чанта Фатиме не можеше да се израдува на победата во Палермо

Од лакована чанта Фатиме не можеше да се израдува на победата во Палермо

by admin

Jавна обвинителка Фатиме Фетаи вчера беше во Палермо каде од трибините на стадионот „Ренцо Бербера“ го гледаше натпреварот Македонија-Италија. Друштво и правеше минстерот за правда Никола Тупанчевски и претседателот на судот во Кавадарци, Лазар Нанев.

Фетаи која е страсен навивач на Милан, беше видно возбудена од постигнаиот гол во 92 минута. Секако дека внимание привлече и со стилот-црна лакована чанта која ја преметнуваше од рака во рака додека аплаудираше за македонската реперезентација. За на трибинте во Палермо, обвинителката избра беж мантил и секако црвен кармин и црвени нокти кои и се заштитен знак.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More