17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Од лакована чанта Фатиме не можеше да се израдува на победата во Палермо

Најчитани вести

Jавна обвинителка Фатиме Фетаи вчера беше во Палермо каде од трибините на стадионот „Ренцо Бербера“ го гледаше натпреварот Македонија-Италија. Друштво и правеше минстерот за правда Никола Тупанчевски и претседателот на судот во Кавадарци, Лазар Нанев.

Фетаи која е страсен навивач на Милан, беше видно возбудена од постигнаиот гол во 92 минута. Секако дека внимание привлече и со стилот-црна лакована чанта која ја преметнуваше од рака во рака додека аплаудираше за македонската реперезентација. За на трибинте во Палермо, обвинителката избра беж мантил и секако црвен кармин и црвени нокти кои и се заштитен знак.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com