8.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Одушевувачките фотографии на блогерка која патува низ светот со љубовта на нејзиниот живот

Најчитани вести

Блогерка, која обожава да патува низ светот, ќе ви измами воздишки со неверојатните фотографии.

Шивон од Ирска е незапирлив патник кој ги споделува своите авантури со љубовта на нејзиниот живот, сопругот Џои. Иако најчесто е зад камерата, понекогаш Џои решава да ѝ се придружи на неговата сакана на фотографиите.

„Во моментов патувам низ Југоисточна Азија со љубовта на мојот живот, мојот прекрасен сопруг Џои, кој го фотографира секој момент од нашето заедничко патување. Заедно ја споделуваме љубовта кон патувањето, новите искуства и прекрасните дестинации. Моментално живееме во Куала Лумпур и го истражуваме овој дел од светот“ – пишува Шивон на својот блог.

Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон
Шивон

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести