16 C
Skopje
Tuesday, May 11, 2021

ОДЛУЧИЛА ЦЕЛОСНО ДА СЕ ТРАНСФОРМИРА: Поп-sвездата Селена Гомез стана РУСОКОСА, го менува животот од корен!

Најчитани вести

Пејачката ја изненади публиката ширум Светот.

Една од омилените холивудски тинејџерски пејачки, Селена Гомез стана препознатлива по својата широка насмевка, харизма и непобитен талент.

Нејзините деликатни одлики беа украсени со долга и темна коса, кои одлично ѝ прилегаа. Но Селена реши да направи драстична промена и стана русокоса, за изненадување на публиката ширум Светот.

Бидејќи минуваше низ тежок период со сериозно заболување и трансплантација, ова беше знак за нејзините следнебици дека го менува животот од корен, во што тие ја поддржуваат.

Гомез се посвети на својата музичка кариера и професионалната фотографија, а од неа можеме да очекуваме нови трансформации во наредниот период.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести