0.8 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Ограбена фирма во Центар

Најчитани вести

Вчера во СВР Скопје, од правно лице од Скопје било пријавено дека петокот во просториите на правното лице на подрачје на Центар непознат сторител влегол со употреба на сила и одзел поголема количина разни предмети и инвентар.

„Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, информираат од МВР.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com