15.8 C
Skopje
Monday, October 25, 2021

Ограбена аптека на Партизанска

Најчитани вести

Пари од касата одзело лице кое синоќа упаднало во аптека на булеварот Партизански Одреди.

Како што информираат од полицијата, крадецот се заканувал и употребил сила кон фармавевтката која била на смена.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com