12.8 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

Ограбена аптека во Аеродром

Најчитани вести

Разбојник ограбил аптека во скопската населба Аеродром. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Според информациите на МВР, вчера во 21.44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул.„Јане Сандански” едно лице ѝ се заканило на вработената и украло пари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com