20.8 C
Skopje
Tuesday, September 28, 2021

ОВА МОРА ДА ГО ВИДИТЕ! Мачка ставила краставици на очите, а кога ја прекинале во релаксирањето… (ВИДЕО)

Најчитани вести

Видеокое се појави на социјалните мрежи воодушеви многумина

На видеото јасно се гледа како мачка лежи на креветот за масажа со кругови од краставица на очите, а кога се обиделе да ѝ го извадат зеленчукот и да ја кренат, таа направила нешто неверојатно.

Очигледно, многу уживаше во релаксирањето, па се вознемири кога ја прекинаа и го нападна човекот.

Тогаш ѝ ги вратија краставиците на нејзините очи и ја оставија да ужива во спа центарот, таа целосно се препушти на искуството:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com