-1.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

Ова е филмот на Netlfix кој мора да го погледнете!

Најчитани вести

Откако доживува сообраќајна незгода во Грција, американскиот турист Бекет набрзо е центарот на опасна политичка конспирација и се обидува да го спаси својот живот.

Погледнете за што станува збор во филмот Beckett кој се емитува на стриминг платформата Netflix:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести