32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Оваа глетка се уште буди тага во пејачката

Најчитани вести

Цеца Ражнатовиќ се потсети на минатото и со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија која растажи голем број од нив, судејќи по коментарите.

Имено, популарната пејачка објави фотографија на која нејзината ќерка Анастасија го гушка покојниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Оваа глетка се’ уште поттикнува тага во неа, па на неа додаде емотикон – скршено срце.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com