3.8 C
Skopje
Tuesday, November 30, 2021

Објавил на инстаграм фотографии со ексциплитна соддржина од женско лице, полицијата му стегна кривична

Најчитани вести

СВР Тетово поднесе кривична пријава против В.И.(23) од Тетово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „злоупотреба на лични податоци“.

На 02.09.2021, пријавениот на социјалната мрежа „Инстаграм“ постирал фотографии со експлицитна содржина од женско лице, кое претходно му ги испратило фотографиите во пораки.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com